Товаров: 0
  • RUS
  • UKR

Геотекстиль

Геотекстиль – неткане полотно, що складається з поліефірних ниток — з обрізків по 50-100 мм (штапель), що виготовляється голкопробивним способом.

Геотекстиль голкопробивний використовується при будівництві автомобільних доріг і залізниць, злітних смуг, фундаментів, покрівель, укладається під тротуарну плитку або бруківку. Так само, геотекстиль голкопробивний досить часто застосовується для дренажу або фільтрації, як доповнення або ж альтернатива традиційних зернистих матеріалів. Даний матеріал не змінює своїх властивостей при контакті з вологою і хімічними сполуками, інертний до грибків і плісняви, не схильний до гниття і його не можуть пошкодити комахи.

ФУНКЦІЇ ГЕОТЕКСТИЛЮ

Армування геотекстилем – підвищення міцності будівельних конструкцій за рахунок правильного розподілу навантажень, які виникають від власної ваги або від транспортних засобів. Таким чином, залежно від того, в якому конкретному випадку застосовується геотекстиль в якості армуючого шару, ми отримуємо жорсткість насипу, стійкість схилів, підвищення несучої здатності основи або ж зниження нерівномірної усадки.

Поділ і захист – геотекстиль використовують для розділення шарів ґрунту з різною фракцією, для запобігання їх змішування. Так само, його використовують для захисту або уповільнення ерозії ґрунтів та збереження цілісності гідроізоляційних, плівкових та інших прошарків в ґрунті.

Фільтрація – геотекстиль широко застосовують для недопущення вимивання часток ґрунту, що може бути обумовлено впливом хвиль течією або тиском води, яка проникає з водоносних шарів. Так само, геотекстиль використовують, щоб уникнути засмічення, замулювання традиційних дренажів і як альтернативу багатошаровим мінеральних фільтрів.

Дренаж – геотекстиль використовують для більш швидкого відведення води вздовж полотна по заданій траєкторії. Даний метод укладання геотекстилю підвищує ефективність і продовжує термін служби дренажних шарів. Так само, застосування геотекстилю в якості дренажу, підвищує щільність і цілісність ґрунтів з високою вологістю і дозволяє уникнути капілярного підвищення рівня вод.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ГЕОТЕКСТИЛЮ

Найменування Щільність,
г/м2
Розривне навантаження,
кН/м
Граничне подовження
на розрив, %
Геотекстиль 100 100 2,2 130
Геотекстиль 150 150 3,0 130
Геотекстиль 200 200 5,0 130
Геотекстиль 250 250 6,0 125
Геотекстиль 300 300 6,8 115
Геотекстиль 400 400 7,6 110
Геотекстиль 500 500 8,9 105

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕОТЕКСТИЛЮ

Ландшафтний дизайн (орієнтовна щільність 100-150 г/м2)

Геотекстиль купити в Києві, можна в нашій компанії. Тим більше, що найкраща ціна на нього у нас. Останнім часом, досить часто, даний матеріал стали застосовувати в ландшафтному дизайні. Найчастіше, геотекстиль застосовують для садових доріжок. Його укладають прямо на щебінь, замість традиційної бетонної стяжки. Унікальні властивості геотекстилю, які були докладно описано вище, дозволяють запобігти просіданню ґрунту. З цієї причини, використання даного матеріалу особливо доцільно на нестійких ґрунтах.

Будівництво садової доріжки – досить трудомістка справа. Спочатку необхідно провести виїмку ґрунту, потім всипати підстилаючий матеріал, який буде служити дренажем, і наостанок, укласти тротуарну плитку. Відсутність геотекстилю в такій конструкції, по закінченню певного часу, призведе до просідання піску і гравію. Як результат, на нещодавно красивою доріжці, утворюються провали, горбки та інші нерівності.

Використання геотекстилю позбавить Вас від подібних неприємностей. Він запобіжить можливість змішування дренажного шару з ґрунтом і рівномірно розподілить навантаження на всю площу садової доріжки.

Так само, варто враховувати, що геотекстиль є відмінним фільтром і має високу пропускну здатність. Під час дощів або з інших причин, вода, потрапляючи на плитку, вільно проходить між елементами покриття садової доріжки, а геотекстиль фільтрує її, запобігаючи вимивання піску в дренажний шар. Таким чином, Ваша доріжка захищена від заливання та подальшої деформації, так як не втрачає своїх дренажних властивостей. Чого не скажеш про варіанті, з використанням бетонної основи, замість геотекстилю.

Так само, геотекстиль ефективно застосовують як засіб від бур’янів, оскільки він не дозволяє розростатися коріння рослин. Варто відзначити, що укладають геотекстиль, не тільки горизонтально, для запобігання росту бур’янів, але і вертикально. Останній спосіб укладання, застосовують для локалізації росту рослин на певній місцевості.

Трубопроводи (орієнтовна щільність 150-200 г/м2)

При укладанні в ґрунт різних систем трубопроводів, геотекстиль голкопробивний застосовують для влаштування конструкцій баластування. Таким чином, дані конструкції тривалий час зберігають задану форму, а ґрунт, засипаний в них, захищений від розмивів. До того ж, трубопровід надовго зберігає цілісність ізоляційного шару.

Особливо, такий метод доцільний при укладанні трубопроводів в нестійкі ґрунти.

Армування дорожнього покриття (орієнтовна щільність тротуари 200, автодороги 250-300, магістралі 350 г/м2)

Геотекстиль застосовують у будівництві доріг, практично будь-якого призначення. Це можуть бути тротуари з покриттям від асфальту до плитки ФЕМ, автодороги, автомагістралі, злітні смуги, ж/д полотно і т. д. Так само, це можуть бути стоянки, які, як правило, застосовують щебінь. В результаті експлуатації на дорогах з нестабільною ґрунтом утворюється колія. А часом, щебінь просто може “потонути” в ґрунті. Геотекстиль використовують для запобігання подібних ситуацій, виключаючи можливість змішування щебеню з підставою і зберігаючи товщину засипки в первісному вигляді. Варто враховувати, що до цих переваг, додається значний модуль пружності самого геотекстилю, що в комплексі:

  1. Суттєво посилює несучі властивості подібних конструкцій.
  2. Підвищує пружність основи на етапі будівництва, що надалі дозволяє уникнути вдавлювання щебеневої насипу в м’який ґрунт.

В результаті:

  • зменшення використання щебеню для досягнення такої ж несучої здатності
  • скорочення термінів будівництва
  • економія на технічному обслуговуванні
  • збільшення терміну працездатності конструктиву

Поєднання високих показників початкового модуля пружності і подовження (поєднання властивостей голкопробивного геотекстилю) дозволяють геотекстильному полотну поглинати більше енергії. Такі властивості дають матеріалу високу стійкість до деформацій у процесі укладання і виконує функцію армування.

Дренаж і фільтрація (орієнтовна щільність 150-200 г/м2)

На сьогоднішній день, для дренажу, досить таки часто застосовують перфоровані труби загорнуті в геотекстиль. Такий метод дозволяє виключити можливість засмічення труб і отворів в них. Завдяки високим показникам своїх фільтруючих властивостей і того факту, що геотекстиль не дозволяє замулюватися, він відмінно підходить для влаштування таких систем.

Басейни, водойми (орієнтовна щільність 200 г/м2)

В даному випадку, геотекстиль застосовую як захисний шар синтетичних ізоляційних екранів. Він запобігає пошкодження гідроізоляції при укладанні, або з причини нерівностей основи, є відводом для ґрунтових вод і перешкоджає утворенню водної ерозії укосів, у разі зниження рівня води у водосховищах або каналах. Тунелі При будівництві тунелів геотекстиль застосовують для утворення захисного і дренажного шарів між твердими породами ґрунту і ізоляційним покриттям. Так само, геотекстиль служить захистом для ізоляційного покриття від пошкоджень, які можуть бути викликані шероховатою поверхнею бетону або крупно фракційним заповнювачем. А також, геотекстиль використовують для відведення зливових і ґрунтових вод в дренажну систему.

 

Щільність, г/м2 Ширина, мм Вага, кг Діаметр рулону, см м.кв. в рулоні
100 2000 33 47 350
150 2000 49 54 270
200 2000 25 52 250
250 2000 25 50 210
300 2000 40 50 210

Геотекстиль голкопробивний можна купити в Києві за низькою ціною, з доставкою.

 ДЗВОНІТЬ! ЗАМОВЛЯЙТЕ!

+38 (044) 233-01-70
+38 (063) 233-01-70
+38 (044) 501-89-58
+38 (044) 599-02-93

Доставка

Умови доставки товару:

 

Доставка зі складу в м. Обухів при об’ємі до 18 м3 є платною та виконується перевізниками в зручний для Вас час, вартість доставки залежить від об’єму, ваги та відстані від складу до адреси доставки.

 

Безкоштовна доставка здійснюється власним транспортом компанії “Термопласт” при замовленні продукції обсягом понад 18 м³ по Києву, (вартість доставки в конкретні населені пункти необхідно уточнювати).

 

Самовивіз товару доступний з наступних складів:

м. Київ, вул. Академіка Бутлерова, 6, склад 15/1 (біля ст. метро Чернігівська) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 16-30 (крім святкових днів).

м. Обухів, Київська область, вул. Київська 127, (за навігаторм завод “Стиролоптфармторг”) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 (крім святкових днів) субота – за попереднім записом.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

+38 (044)599 02 93

+38 (063) 233 01 70

Оплата та повернення

Згідно ст. 8 та ст. 9 Закону України “Про захист прав споживачів” покупець має право повернути товар на протязі 14 днів, не враховуючи дня покупки.

 

Повернення можна оформити за умов:

– товар не був у експлуатації;

– збережено цілісність упаковки та товарний вигляд;

– при наявності документу який підтверджує оплату;

– товар не входить до списку, не підлягаючим обміну або поверненню затвердженим Кабінетом Міністрів України.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

(044) 599-02-93

(063) 233-01-70

(093) 015-65-33

X

Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

Корзина
Продовжити покупки Оформити замовлення