Товаров: 0
  • RUS
  • UKR

В даному розділі представлена продукція компанії «МегаБуд», яка вже кілька років являється нашим партнером.

Свою діяльність компанія розпочала на початку 2000 року, випустивши свою першу продукцію — клей для керамічної плитки під торговою маркою «Мастер».

Протягом всього часу компанія — один із крупніших виробників сухих будівельних сумішей в Житомирському регіоні. Щорічна виробнича потужність заводу складає понад 10 тисяч тонн готової продукції.

Сухі суміші ТМ «Мастер» – це сучасні високоякісні будівельні матеріали, виготовленні з використанням імпортних домішок провідних фірм таких як: Bayer, Wacker, а також якісних компонентів вітчизняного виробництва.

На даний час ТМ «Мастер» пропонує наступні види сухих будівельних сумішей:

• клей для плитки
• матеріали для монтажу
• штукатурні суміші
• шпатлівочні суміші
• матеріали для влаштування підлоги
• термо та гідроізоляцію
• кладочні суміші
• затирки та грунтовки.

Продукція має високі якісні показники, що підтверджено відповідними сертифікатами якості. Наявність власної лабораторії дає змогу технологам здійснювати постійний контроль якості продукції, а також оперативно реагувати на рекламаційні випадки.

Від 22 вересня 2016 року компанія отримала сертифікат, який підтверджує відповідність впровадженої системи управління якістю продукції вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 (або міжнародного стандарту ISO 9001:2008). В ЄС такі виробники з сертифікатом ISO 9001 отримали статус «цілком надійні».

 

Продукція ТМ «Kirchland» належить до преміум-сегмента і створена для будівельників професіоналів, що працюють лише з якісними матеріалами. Технічні параметри сухих будівельних сумішей Кірхланд забезпечують простоту їхнього нанесення та приємну легкість у роботі. Показники довговічності продукції перевищують усі наявні вимоги. Саме цим вона відрізняється у преміум-сегменті.
Виробничі потужності ТМ «Kirchland» знаходяться в Україні, що забезпечує конкурентну ціну у порівнянні з аналогами від інших виробників.

Продукція ТМ «Kirchland» (Кірхланд) представлена в такому асортименті:

• клея для плитки
• клейові суміші
• шпатлівочні суміші
• декоративні штукатурки мінеральні
• декоративні штукатурки акрилові
• грунтівки

Від 22 вересня 2016 року компанія отримала сертифікат, який підтверджує відповідність впровадженої системи управління якістю продукції вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 (або міжнародного стандарту ISO 9001:2008). В ЄС такі виробники з сертифікатом  ISO 9001 отримали статус «цілком надійні».

Доставка

Умови доставки товару:

 

Доставка зі складу в м. Обухів при об’ємі до 18 м3 є платною та виконується перевізниками в зручний для Вас час, вартість доставки залежить від об’єму, ваги та відстані від складу до адреси доставки.

 

Безкоштовна доставка здійснюється власним транспортом компанії “Термопласт” при замовленні продукції обсягом понад 18 м³ по Києву, (вартість доставки в конкретні населені пункти необхідно уточнювати).

 

Самовивіз товару доступний з наступних складів:

м. Київ, вул. Академіка Бутлерова, 6, склад 15/1 (біля ст. метро Чернігівська) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 16-30 (крім святкових днів).

м. Обухів, Київська область, вул. Київська 127, (за навігаторм завод “Стиролоптфармторг”) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 (крім святкових днів) субота – за попереднім записом.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

+38 (044)599 02 93

+38 (063) 233 01 70

Оплата та повернення

Згідно ст. 8 та ст. 9 Закону України “Про захист прав споживачів” покупець має право повернути товар на протязі 14 днів, не враховуючи дня покупки.

 

Повернення можна оформити за умов:

– товар не був у експлуатації;

– збережено цілісність упаковки та товарний вигляд;

– при наявності документу який підтверджує оплату;

– товар не входить до списку, не підлягаючим обміну або поверненню затвердженим Кабінетом Міністрів України.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

(044) 599-02-93

(063) 233-01-70

(093) 015-65-33

X

Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

Корзина
Продовжити покупки Оформити замовлення