Товаров: 0
  • RUS
  • UKR

В даному розділі представлені основні і найбільш часто запитуємо види сухих будівельних сумішей. Основну частину запропонованого нами асортименту, займає продукція Торгової Марки «CERESIT», так як їй віддають перевагу більш 50% професіоналів в області будівництва і ремонту. Торгова Марка «CERESIT»,  представлена на будівельному ринку України, настільки давно, що говорити про її переваги недоречно, так як вони очевидні.

На сьогоднішній день ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «БудМайстер» це найбільший і найпотужніший національний виробник будівельних сумішей. Запуск заводу, який знаходиться в м. Павлоград, відбувся ще в 1999 році. А вже з 2001 року, на заводі ТМ “БудМайстер” була впроваджена система управління якістю ISO 9001. Це дозволило здійснювати контроль на всіх стадіях, від розробки до виробництва продукції. Більш того, варто відзначити, що контроль якості та розробка інноваційних рішень на підприємстві ТМ “БудМайстер” відбувається у власній лабораторії, яка оснащена обладнанням високого класу. Такий підхід до виробництва дає можливість створювати продукт, який відповідає не тільки вітчизняним, а й європейським стандартам якості і екологічної безпеки, що робить будівельні суміші ТМ “БудМайстер” конкурентноздатними. Так само, варто відзначити, що на потужностях заводу ТМ “БудМайстер” виробляється продукція не тільки під власною торговою маркою, а й для досить іменитих брендів, чиї імена називати не будемо, по ряду причин. Таким чином ТМ “БудМайстер” довели, що в Україні можна створити виробництво, торговельну мережу, та іміджеву систему, яка поєднує в собі європейські цінності, засновані на принципах нашого національного менталітету, на українському світогляді.

Не зайвим буде процитувати і сам БудМайстер : “Ми пишаємося тим, що ми — українці, що ми — українська компанія, що наша марка «БудМайстер» — суто українська торгова марка, всупереч затвердилася в середовищі більшості вітчизняних виробників способу давати своїм ТМ підкреслено «іноземні» назви.”

Компанія “Термопласт” зібрала думки і відгуки будівельних компаній, які давно працюють з продукцією даного заводу, на підставі чого ми прийшли до висновку, що ТМ “БудМайстер” можна вважати лідером українського ринку з виробництва дійсно високоякісних будівельних сумішей за прийнятною ціною.

Завершує наш список, продукція Торгової Марки «MASTER».

Це один з українських брендів з виробництва сухих будівельних сумішей. Представлена нами продукція Торгової Марки «MASTER», досить швидкими і впевненими темпами завойовує наш ринок. Незважаючи на те, що це бюджетний продукт, враховуючи ту якість, яку ми отримуємо, при його вартості, Торгова Марка «MASTER» безперечно є лідером цього сегменту. Причому це вибір, як приватного споживача, так і досить великих будівельних компаній.

Доставка

Умови доставки товару:

 

Доставка зі складу в м. Обухів при об’ємі до 18 м3 є платною та виконується перевізниками в зручний для Вас час, вартість доставки залежить від об’єму, ваги та відстані від складу до адреси доставки.

 

Безкоштовна доставка здійснюється власним транспортом компанії “Термопласт” при замовленні продукції обсягом понад 18 м³ по Києву, (вартість доставки в конкретні населені пункти необхідно уточнювати).

 

Самовивіз товару доступний з наступних складів:

м. Київ, вул. Академіка Бутлерова, 6, склад 15/1 (біля ст. метро Чернігівська) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 16-30 (крім святкових днів).

м. Обухів, Київська область, вул. Київська 127, (за навігаторм завод “Стиролоптфармторг”) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 (крім святкових днів) субота – за попереднім записом.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

+38 (044)599 02 93

+38 (063) 233 01 70

Оплата та повернення

Згідно ст. 8 та ст. 9 Закону України “Про захист прав споживачів” покупець має право повернути товар на протязі 14 днів, не враховуючи дня покупки.

 

Повернення можна оформити за умов:

– товар не був у експлуатації;

– збережено цілісність упаковки та товарний вигляд;

– при наявності документу який підтверджує оплату;

– товар не входить до списку, не підлягаючим обміну або поверненню затвердженим Кабінетом Міністрів України.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

(044) 599-02-93

(063) 233-01-70

(093) 015-65-33

X

Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

Корзина
Продовжити покупки Оформити замовлення