• RUS
  • UKR

Меблі для хамамів

Ще кілька років тому про турецькі хамами знали зовсім небагато. Тепер вони впевнено витісняють фінські сауни та російські лазні. Чому сьогодні вони так популярні, що необхідно для повноцінного облаштування, розберемося в деталях.

Що таке хамам та його переваги

Хамам часто називають філософією очищення душі та тіла. Його історія починається з другого тисячоліття до нашої ери. З того часу, вона постійно поповнювалася цікавими фактами й кількістю своїх шанувальників. У наші дні, коли популярність хамаму значно перевищила лазні та сауни, все більше власників приватних будинків, спа-салонів, готелів намагаються знайти можливість обладнати одне з приміщень спеціально під нього. Чому?

  1. Температура пари в хамамі нижче, ніж в лазнях і саунах. Вона досягає 35-55 градусів за Цельсієм. Це подобається тим, хто насилу переносить високі температури, а також зводить протипоказання для відвідування до абсолютного мінімуму.
  2. Витрати на будівництво також значно нижче, оскільки немає потреби у використанні дорогого натурального дерева твердих, вогнетривких порід.
  3. Зміст також обходиться дешевше, оскільки не потрібно витрачати багато палива для нагріву і підтримки комфортної температури.
  4. Гігієнічний догляд за хамамом, завдяки обробці з плитки, мармуру, керамограніту, також не представляє особливих труднощів. Тому підтримувати чистоту, відповідну найсуворішим санітарним вимогам просто.
  5. Хама ідеально підходить для косметичних процедур: пілінг, масаж, розтирання натуральними маслами. Чи варто говорити, що більша частина його популярності по праву належить жінками.

Як облаштувати хамам?

Багато в чому це залежить від бачення власника і його побажань. Однак головна частина — комфортні меблі для хамаму. Немає нічого приємнішого, ніж лежати на зручному лежаку анатомічній формі, насолоджуючись комфортним теплом. Звичайно, він не може бути звичайним пластиковим або дерев’яним лежаком.

Спеціальна конструкція з пінополістиролу — ідеальне рішення.

Матеріал володіє достатньою міцністю. Щоб легко витримувати велику вагу.

Стійкий до цвілі, розмноження грибка, вологості та високих температур.

Добре підходить для втілення будь-яких дизайнерських фантазій.

Слід зазначити, що пінополістирол (пінопласт) служить основою. При установці його обробляють плиткою, мозаїкою, мармуром і будь-яким іншим матеріалом. З нього можна виготовити:

Крім перерахованих переваг, варто також відзначити його тривалий термін служби, який значно перевершує аналоги.

Індивідуальні рішення за доступними цінами

Компанія “Термопласт” є лідером на ринку виробництва пінопласту і пінополістиролу. Тут ви можете купити все необхідне для тепло і звукоізоляції вашого будинку, а також замовити виготовлення меблів для хамаму будь-якої конфігурації.

Всі покупці отримують унікальну можливість економити на послугах посередників, оскільки собівартість матеріалів, ціна виробництва є нижчою, ніж у реселерів. Маючи багаторічний досвід, штат кращих в країні фахівців, буде просто створити унікальний дизайн вашого хамаму і максимально комфортний інтер’єр в ньому. Все що необхідно — зв’язатися з менеджером і отримати відповіді на всі питання.

X

Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!