Товаров: 0
 • RUS
 • UKR

Ми комплектуємо фасад всіма необхідними матеріалами, які представлені нижче (пінопласт, будівельні суміші і комплектуючі). Або іншими на замовлення.

Найбільш поширеним видом зовнішнього утеплення будинків є утеплення методом «скріпленої теплоізоляції».

Структура системи утеплення за методом «скріпленої теплоізоляції»

Як вибрати товщину пінопласту

Коефіцієнт теплопровідності різних матеріалів

Матеріал Коэфф. Теплопров. Вт/м*К Матеріал Коефф. Теплопров. Вт/м*К
Бетон на кам’яному щебені 1,3 Керамзитобетон 0,2
Бетон на піску 0,7 Цегла кремнеземна 0,15
Бетон пористий 1,4 Цегла пустотіла 0,44
Бетон суцільний 1,75 Цегла силікатна 0,81
Вата мінеральна легка 0,045 Цегла суцільна 0,67
Вата мінеральна важка 0,055 Цегла шлакова 0,58
Вермикулітові листи 0,1 Пінобетон 0,3>
Залізобетон 1,7 Пінополістирол ПСБ-С-25 0,039
Каучук спінений 0,03    

Приклад: 

Утеплюємо стіну з цегли завтовшки 38 см. Опір теплопередачі цегли товщиною 0,38 м. Становить R1 = 0,38/0,44 = 0,86

Сумарне нормативне значення опору теплопередачі для Київського регіону R0 це 2,8

Таким чином, товщина пінополістиролу повинна бути ð це (2,8 – 0,86) x 0,039 = 0,076 м

Відповідно утеплювати будемо пінопластом ПСБ-С-25 товщиною 80 мм.

Кожен матеріал має своє чітке призначення і для зовнішнього утеплення фасаду «мокрим методом», або як його ще називають – «методом скріпленої ізоляції», призначений пінопласт марки ПСБ-С-25. Ми настійно рекомендуємо не використовувати інші марки, так як це або ризик руйнування системи утеплення в короткі терміни, або марна трата грошей. Головне щоб ПСБ-С-25 відповідав ДСТУ Б.В. 2.7-8-94.

Роботи з клейовими розчинами бажано виконувати при температурі від + 5 ° С до + 3ºС. При температурі нижче + 5 °С застосовується спеціальна антиморозних добавка.

Далі буде представлена послідовність виконання робіт по зовнішньому утепленню із застосуванням продукції торгової марки «CERESIT».

 1. Готуємо основу. Якщо на фасаді є місця, де старий шар штукатурки відділяється від стіни, то такі місця необхідно зачистити. Максимальні відхилення нерівностей повинні бути до 15 мм. В іншому випадку, поверхня треба гарантувати глибоко проникла ґрунтовкою Ceresit CT-17 і вирівнювати сумішшю Ceresit CT-29. Також поверхню бажано прогрунтувати в тому випадку, якщо на Ваш погляд вона має слабкі адгезивні властивості.
 2. Кріпимо цокольний профіль.  Ширина профілю підбирається відповідно товщині пінопласту. У нижній частині будівлі, по периметру, дюбелями кріпиться стартовий профіль. Дюбеля розташовуються на відстані 30-40 см.
 3. Нанесення клейового розчину і приклеювання плит утеплювача. Звичайно ж, Ceresit CT-85 є універсальним, і його можна використовувати як для приклеювання, так і для створення армуючого шару. Але і вартість його на порядок вище. Тому більш доцільно використовувати Ceresit CT-83. Заздалегідь підготовлений розчин наноситься на лист пінополістиролу «ляпухи», кількість яких коливається від 4 до 8. Якщо стіна ідеально рівна, то існує інший метод нанесення суміші. Після чого його приклеюють до стіни і за рівнем виставляють в ідеальне вертикальне і горизонтальне положення. Це відбувається методом натискання на певні кути листа відповідно до того, в яке становище його треба виставити. Саме тому клейовий розчин і наносять не суцільним шаром, а вище описаним методом. Плити приклеюють в одній площині, дотримуючись такого принципу, щоб на місці стику двох аркушів в нижньому ряду потрапляв умовний центр листа у верхньому ряду.
 4. Закріплення пінопласту дюбелями.  Існує безліч варіантів розрахунку кількості дюбелів, або «парасольок», як їх дехто називає. Але, з багаторічного досвіду найоптимальнішим прийнято вважати 4шт / м2. У всякому разі, такий метод можна зустріти, в наш час, на 95% утеплених площ. Принцип розташування дюбелів на пінопласт нагадує аудіокасету, якщо лист розгорнути довгою стороною горизонтально. При цегельних і бетонних стінах, довжина дюбеля повинна бути на 50 мм більше товщини утеплювача. При пінобетон і йому подібним на 80-100 мм.
 5. Влаштування армуючого шару. Армуючий шар виконують універсальної сумішшю Ceresit CT-85 не раніше 3 днів після приклеювання пінопласту. Це необхідно для того, щоб клей досить висох. На пінопласт наноситься шар розчину товщиною до 2 мм. Потім широким шпателем розгладжується сітка по підготовленій поверхні. Сітка наноситься з верху в низ, нахлестом близько 10 см по її довжині.

  Найчастіше сітку використовують з осередком 4х4 мм або 5х5 мм, вагою від 120 гр / м2 і вище, а найголовніше вона повинна бути покрита спеціальним розчином, для запобігання її руйнування від дії кислот і лугів, які знаходяться в будь-якому розчині. Якщо такого покриття не буде, то сітка розчиниться в армований шар, і в подальшому не виконає належної їй функції. У віконних і дверних отворах, на вертикальних торцях першого поверху по свіжому шару Ceresit CT-85 встановлюють кутові профілі з сіткою. Після чого вся поверхня остаточно обштукатурити – ється цим же розчином так, щоб закрити всю сітку і куточки. Приблизний шар також складе 2-3 мм.

 6. Виконання декоративного шару фасаду методом фарбування або нанесенням декоративної штукатурки Роботи виконуються після того, як застигне армуючий шар. Залежно від погодних умов, це може зайняти близько 3 днів. Перед виконанням декоративного шару, поверхня обов’язково обробляється грунтуючою фарбою Ceresit CT-16. По закінченню доби, поверхня готова до нанесення декоративного шару. Це може бути фарба, а може бути штукатурка. На сьогоднішній день компанією Ceresit представлений дуже широкий спектр кольорів і видів штукатурок, а також фарб. Що задовольняє навіть найвибагливіші запити споживача. На сьогоднішній день найбільшим попитом користуються готові до застосування штукатурки в відрах. Вам необхідно лише вибрати вид, фактуру і колір, після чого Ви отримаєте готову суміш.

УВАГА! Це основні кроки з утеплення та пристрою декоративного шару фасаду. Будь-яке відхилення від технології (економія на матеріалах, заміна однієї суміші інший, і т.д.) може спричинити за собою непоправні наслідки. Такі як, відшаровування листів пінопласту, тріщини, руйнування армуючого шару і т.д. Настійно рекомендуємо Вам, перед виконанням робіт проконсультуватися з досвідченим фахівцем, а ще краще замовити виконання робіт по влаштуванню фасаду у кваліфікованих підрядників, які в свою чергу дадуть Вам гарантії на виконану ними роботу.

P.S. Пам’ятайте! “Скупий платить двічі!”.

Ви утеплили фасад або дах Вашого будинку, і у Вас виникли питання щодо якості виконаних робіт:

 • у Вас як і раніше холодно
 • місцями промерзають стіни
 • десь проникає волога
 • тече покрівля

Ви можете замовити у нас ТЕПЛОАУДИТ! Наші фахівці виїдуть до Вас на об’єкт, і в лічені години, за місцем вкажуть на проблемні місця! Якщо такі будуть мати місце…

Доставка

Умови доставки товару:

 

Доставка зі складу в м. Обухів при об’ємі до 18 м3 є платною та виконується перевізниками в зручний для Вас час, вартість доставки залежить від об’єму, ваги та відстані від складу до адреси доставки.

 

Безкоштовна доставка здійснюється власним транспортом компанії “Термопласт” при замовленні продукції обсягом понад 18 м³ по Києву, (вартість доставки в конкретні населені пункти необхідно уточнювати).

 

Самовивіз товару доступний з наступних складів:

м. Київ, вул. Академіка Бутлерова, 6, склад 15/1 (біля ст. метро Чернігівська) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 16-30 (крім святкових днів).

м. Обухів, Київська область, вул. Київська 127, (за навігаторм завод “Стиролоптфармторг”) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 (крім святкових днів) субота – за попереднім записом.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

+38 (044)599 02 93

+38 (063) 233 01 70

Оплата та повернення

Згідно ст. 8 та ст. 9 Закону України “Про захист прав споживачів” покупець має право повернути товар на протязі 14 днів, не враховуючи дня покупки.

 

Повернення можна оформити за умов:

– товар не був у експлуатації;

– збережено цілісність упаковки та товарний вигляд;

– при наявності документу який підтверджує оплату;

– товар не входить до списку, не підлягаючим обміну або поверненню затвердженим Кабінетом Міністрів України.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

(044) 599-02-93

(063) 233-01-70

(093) 015-65-33

X

Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

Корзина
Продовжити покупки Оформити замовлення