Товаров: 0
 • RUS
 • UKR

Пінопласт ПСБ-С-15

Дана марка пінопласту застосовується для утеплення та звукоізоляції тих конструкцій, в яких пінопласт не піддається значним механічним навантаженням. Наприклад, це такі місця, як між цегляна кладка, під вагонку, сайдинг, гіпсокартон, для утеплення побутівок і т. д. Основне, на що необхідно звернути увагу при виборі пінопласту марки ПСБ-С-15, це те, що через досить низької щільності, він менш стійкий до всіх механічних навантажень, чим більш щільні марки пінопласту ПСБ-С.

У зв’язку введенням в Україні європейських стандартів якості «ДСТУ Б EN 13163», пінопласт отримав маркування нового стандарту — EPS.

Маркування нового стандарту:

 • EPS 30 (9,0 – 9,9 кг/м3)
 • EPS 30 (10,0 – 10,9 кг/м3)
 • EPS 50 (11,0 – 11,9 кг/м3)

Плити пінополістирольні EPS 30 та EPS 50 рекомендовано використовувати в системах які не створюють механічні навантаження на утеплювач, а саме:

 – термоізоляція у зовнішніх та внутрішніх каркасних конструкціях;

 – термоізоляція конструкцій внутрішніх стін та перекриттів;

 – використання в меблевій промисловості для упаковки;

 – інші конструкції, які не піддаються механічному навантаженню;

 – термоізоляція простору між стропилами похилого даху.


 

Пінопласт ПСБ-С-25

Дана марка пінопласту є однією з найбільш поширених і найбільш затребуваних. Пінопласт марки ПСБ-С-25 найчастіше застосовують при зовнішньому утепленні фасадів будівель мокрим методом, тобто, під штукатурку. Також його застосовують при утепленні лоджій, балконів, стін, підлог в житлових приміщеннях під армовану стяжку, дахів, при виробництві сендвіч-панелей, будівельних вагончиків і т. д.

Пінопласт для утеплення стін ПСБ-С-25 – на що звертати увагу при виборі

При виборі пінопласту марки ПСБ-С-25, перше, на що необхідно звернути увагу, це якість. На жаль, на сьогоднішній день, низка вітчизняних виробників пінопласту, не дотримуються вимог ДСТУ, згідно з яким повинен вироблятися пінопласт. В результаті чого, основний з параметрів, такий як фактична вага, часто виявляється набагато нижчим, ніж мінімально допустимого згідно ДСТУ.

З наведених даних про вимоги ДСТУ, які є на головній сторінці, нагадуємо, що фактична вага (щільність) пінопласту марки ПСБ-С-25, повинна бути не менш ніж 15,1 кг/м3. Якщо він таким відповідає, значить, його можна і потрібно сміливо застосовувати у всіх вище викладених ситуаціях.

В результаті того, що багато виробників пінопласту навмисне не дотримуються вимог ДСТУ в народі з’явилася думка, що будівлі необхідно утеплювати пінопластом марки ПСБ-С-35. Це є помилкою. Показник коефіцієнта теплопровідності всіх марок пінопласту відрізняється в тисячних. Іншими словами – незначно і не відчутно для людини. В результаті чого, використання утеплювача з найкращим показником по теплопровідності, не дасть бажаного результату, а лише спустошить Ваш бюджет.

Маркування нового стандарту:

 • EPS 50 (12,0 – 12,9 кг/м3)
 • EPS 60 (13,0 – 13,9 кг/м3)
 • EPS 70 (14,0 – 14,9 кг/м3)
 • EPS 80 (15,1 – 16,5 кг/м3)

Пінополістирольні плити EPS 50 та EPS 60 рекомендовано використовувати в системах, які створюють незначні механічні навантаження на утеплювач, а саме:

 • теплоізоляція зовнішніх стін;
 • теплоізоляція зовнішніх та внутрішніх каркасних конструкцій;
 • теплоізоляція легких каркасних перекриттів з облицюванням;
 • утеплення балконів та лоджій;

Пінополістирольні плити EPS 70 та EPS 80 рекомендовано використовувати в системах, які створюють середні механічні навантаження на утеплювач, а саме:

– у всіх типах та системах утеплення фасадів (в тому числі мокрим методом);

– монтаж підлог з підігрівом;

– утеплення терас;

– виготовлення сендвіч-панелей;

– утеплення плоских покрівель;

– утеплення приміщень з високим рівнем вологості.


 

Пінопласт ПСБ-С-35

Дана марка пінопласту застосовується для утеплення промислових підлог, підлог складських комплексів, автопаркінгів, автостоянок, дорожнього полотна, для пристрою температурного шва і т. д. тобто, ті місця, де необхідна висока міцність матеріалу. Пінопласт марки ПСБ-С-35, володіє міцністю на стиск в 0,16 МПа, при 10% лінійній деформації, що дорівнює 16т/м2.

При виборі постачальника даної марки пінопласту, також слід бути уважними. Обов’язково уточнюйте, яку фактичну вагу (щільність) пінопласту Вам пропонують. Несумлінність виробників щодо якості пінопласту марки ПСБ-С-35 проявляється не менше, ніж до попередньої ПСБ-С-25.

Згідно ДСТУ, фактична вага (щільність) пінопласту ПСБ-С-35 повиненна становити не менше ніж 25,1 кг/м3.

Маркування нового стандарту:

 • EPS 100 (17,0 – 18 кг/м3)
 • EPS 120 (20,1 – 20,9 кг/м3)
 • EPS 150 (25,1 – 26,5 кг/м3)

 Пінополістирольні плити EPS 100, EPS 120 та EPS 150 рекомендовано використовувати в системах, де утеплювач витримує високі механічні навантаження, а саме:

– утеплення підлог (в тому числі з підігрівом);

– утеплення плоскої покрівлі;

– виготовлення стінових та кровельних сендвіч-панелей;

– утеплення цоколів та фундаментів;

– утеплення промислових підлог;

Доставка

Умови доставки товару:

 

Доставка зі складу в м. Обухів при об’ємі до 18 м3 є платною та виконується перевізниками в зручний для Вас час, вартість доставки залежить від об’єму, ваги та відстані від складу до адреси доставки.

 

Безкоштовна доставка здійснюється власним транспортом компанії “Термопласт” при замовленні продукції обсягом понад 18 м³ по Києву, (вартість доставки в конкретні населені пункти необхідно уточнювати).

 

Самовивіз товару доступний з наступних складів:

м. Київ, вул. Академіка Бутлерова, 6, склад 15/1 (біля ст. метро Чернігівська) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 16-30 (крім святкових днів).

м. Обухів, Київська область, вул. Київська 127, (за навігаторм завод “Стиролоптфармторг”) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 (крім святкових днів) субота – за попереднім записом.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

+38 (044)599 02 93

+38 (063) 233 01 70

Оплата та повернення

Згідно ст. 8 та ст. 9 Закону України “Про захист прав споживачів” покупець має право повернути товар на протязі 14 днів, не враховуючи дня покупки.

 

Повернення можна оформити за умов:

– товар не був у експлуатації;

– збережено цілісність упаковки та товарний вигляд;

– при наявності документу який підтверджує оплату;

– товар не входить до списку, не підлягаючим обміну або поверненню затвердженим Кабінетом Міністрів України.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

(044) 599-02-93

(063) 233-01-70

(093) 015-65-33

X

Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

Корзина
Продовжити покупки Оформити замовлення