Товаров: 0
  • RUS
  • UKR

Термоблок

(він же пінопластовий або пінополістирольний блок, нез’ємна опалубка).

Ось вже більше 15 років наша компанія є виробником листового пінопласту (пінополістиролу). За цей час ми впевнено зайняли лідируючі позиції, серед інших виробників пінопласту, завдяки тому, що ми незмінно виробляємо тільки якісний пінопласт (пінополістирол).

Цього року, наша компанія розширила асортимент продукції, що виробляється нами. Ми встановили і запустили нову європейську лінію з виробництва термоблоків (нез’ємна пінополістирольна опалубка). При запуску, налагодженні та подальшому виробництві ми врахували свій багаторічний досвід у виробництві пінопласту (пінополістиролу) і досвід наших партнерів у галузі виробництва термоблоків. В результаті чого, ми можемо гідно запропонувати Вам якісну нез’ємну пінополістирольну опалубку — ТЕРМОБЛОК.

Переваги використання термоблоків з пінополістиролу

Чи варто казати про переваги зведення будинків, по даній, порівняно молодій, але добре зарекомендованій себе технології. Дана технологія дозволяє до 4-5 разів швидше зводити будівлі, причому енергозберігаючі будівлі. Це можливо завдяки тому що ТЕРМОБЛОК є частиною конструкції стін, а саме нез’ємною опалубкою, яка одночасно є утеплювачем. Далі порожнечі заповнюються металевою арматурою, для армування, і заливаються бетоном. В результаті, ми отримуємо легку, але при цьому, одночасно міцну стіну. Завдяки чому зникає необхідність в спорудженні важкого і масивного фундаменту. Що економить Ваші гроші і час!

Варто відзначити, що Україна є першою країною на території СНД, яка в середині 90-х розробила і прийняла державні будівельні норми, що регламентують технічні умови будівництва будівель і споруд з нез’ємної пінополістирольної опалубки (ДБН В.2.6.-6-95).

Чи дозволено будівництво споруд з термоблоків?

Згідно з даними нормам в Україні дозволено будівництво будинків з термоблоків (нез’ємної пінополістирольної опалубки) висотою до 5 поверхів. Варто також відзначити, що в Росії, за даною технологією дозволено будівництво споруд до 9-ти поверхів, а в Німеччині і зовсім до 22-х! От і міркуйте самі про міцність, надійність, економічність і практичність будівництва споруд з термоблоків (нез’ємної пінополістирольної опалубки).

Властивості темоблоків з пінопласту

Що стосується фізико-механічних властивостей ТЕРМОБЛОКІВ, то вони абсолютно такі ж як у звичайного листового пінопласту (пінополістиролу) ПСБ-С. Це довговічність, теплопровідність, стійкість до хімічних і біологічних впливів, не гігроскопічність, клас горючості Г1.

 
ТЕЛЕФОНУЙТЕ: 
(044) 599-02-93
(044) 501-89-58

Доставка

Умови доставки товару:

 

Доставка зі складу в м. Обухів при об’ємі до 18 м3 є платною та виконується перевізниками в зручний для Вас час, вартість доставки залежить від об’єму, ваги та відстані від складу до адреси доставки.

 

Безкоштовна доставка здійснюється власним транспортом компанії “Термопласт” при замовленні продукції обсягом понад 18 м³ по Києву, (вартість доставки в конкретні населені пункти необхідно уточнювати).

 

Самовивіз товару доступний з наступних складів:

м. Київ, вул. Академіка Бутлерова, 6, склад 15/1 (біля ст. метро Чернігівська) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 16-30 (крім святкових днів).

м. Обухів, Київська область, вул. Київська 127, (за навігаторм завод “Стиролоптфармторг”) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 (крім святкових днів) субота – за попереднім записом.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

+38 (044)599 02 93

+38 (063) 233 01 70

Оплата та повернення

Згідно ст. 8 та ст. 9 Закону України “Про захист прав споживачів” покупець має право повернути товар на протязі 14 днів, не враховуючи дня покупки.

 

Повернення можна оформити за умов:

– товар не був у експлуатації;

– збережено цілісність упаковки та товарний вигляд;

– при наявності документу який підтверджує оплату;

– товар не входить до списку, не підлягаючим обміну або поверненню затвердженим Кабінетом Міністрів України.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

(044) 599-02-93

(063) 233-01-70

(093) 015-65-33

X

Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

Корзина
Продовжити покупки Оформити замовлення