Товаров: 0
  • RUS
  • UKR

НЕЙМОВІРНО, АЛЕ ФАКТ! АБО «МИШКА НЕ ДЯТЕЛ!»

Ми вирішили створити цей розділ з тієї причини, що нам набридло читати в Інтернеті та інших джерелах абсурдні дані про пінопласт, які пишуть «на кожному кроці»,  через неусвідомленості або недобросовісної конкуренції. Так само, ми вирішили написати цю сторінку з гумористичним нахилом. Таким чином, це максимально відображає наше ставлення до дурних висловлювань у бік пінопласту. Ми відібрали найбільш поширені питання (далі міфи), і виклали суперечать факти і роз’яснення. Так само, ми навмисне намагалися не описувати особливих негативних фактів про інші утеплювачі. Хто захоче, той сам знайде.

Міф №1

Пінопласт горить. По-перше, пінопласт горить сам не більше 4 с., після чого загасає, якщо прибрати джерело вогню. Тобто, якщо підпалити пінопласт і прибрати вогонь, він тут же погасне. Пінопласт виробляється з сировини ПСВ-С. Де буква «С» вказує на те, що сировина має добавку антипірену для не горючості.

По-друге, для поширення вогню, організація, яка виконує роботи по зовнішньому утепленню зобов’язана виконувати діючі норми СНИП і ДБН, які передбачають виконання протипожежних поясів з мінеральної вати, у віконних і дверних отворах, а також на відстані одного поверху, понад певної висоти (див. норми) будівлі.

Що зазвичай відбувається? – В результаті не виконання цих вимог, при виникненні пожежі на нижньому поверсі, вогонь доходить до віконного отвору і прагнучи за законами фізики вгору, починає плавити пінопласт, знаходиться під штукатуркою, між нижнім і верхнім поверхом. Тобто, маємо постійне джерело горіння – пожежу, яка і плавить пінопласт. До відома, при пожежі температура вогню сягає понад 3000оС, плавиться навіть чавун. Вата не виняток. Ну і пінопласт туди ж. Ще один нюанс. Якщо пожежа знищила все в будинку, яка вам вже, вибачте, різниця, що там з фасадом відбувається. Адже після пожежі, навіть бетонні перекриття значно втрачають свою міцність. Не кажучи вже про дерев’яні. А значить житло стає не придатним.

Так, в журналі «Будівництво і Реконструкція», є цікава стаття, заснована на сумній події і гіркому досвіді, на тему не дотримання норм пожежної безпеки, при застосуванні пінополістиролу в якості утеплювача на фасаді будівель.

Пінопласт виділяє шкідливі речовини, при горінні. Так, це правда! При горінні пінопласт може виділяти шкідливі речовини. Але не більш шкідливі, ніж продукти горіння інших предметів всередині приміщення! Такі як ДСП меблів, яке просякнуте формальдегідами,  і феноломочевинными смолами, лінолеум, ламінат з різними просоченнями, клеями і підкладками під нього, включаючи OSB, побутова техніка, зрештою, зроблена з пластмаси, яка в свою чергу виробляється з того ж стиролу! Чи варто продовжувати далі? Що стосується використання пінопласту в якості утеплювача усередині будівлі – «Що посієш, те й пожнеш». Адже правильно утеплювати споруду зовні.

Міф №2

Миші їдять пінопласт. Правильніше буде сказати, не їдять, а гризуть! По причині легкого проникнення крізь нього. Звичайно, мишки вирішуючи свої житлові проблеми, як і ми, хочуть жити в комфорті «євро» стандартів, вибираючи при цьому енергозберігаюче житло! Але, якщо вам такі сусіди не по душі, утеплюючи своє житло, скористайтеся послугами грамотних будівельників, які обов’язково встановлять стартовий профіль, на необхідній висоті від землі. Профіль має П – подібну форму, і в нього укладається перший ряд пінопласту. Таким чином, ви отримуєте надійний захист пінопласту знизу. А так як миша не дятел! Вона не може дістатися на висоту, вчепитися своїми маленькими лапками за фасад, і «продовбати» там отвір крізь штукатурку або металевий профіль. Запевняємо вас! Іншого інтересу пінопласт для мишей не представляє! А ті відеоролики, які ми можемо зустріти в мережі Інтернет, є провокацією. Ми теж можемо просочити пінопласт ковбасою, і підсунути мишкам, або анісовим маслом і ловити рибу…

Міф №3

Пінопласт шкідливий. «Звичайно!» Пінопласт складається на 98% з повітря, решта полістирол. Полістирол складається з мономеру – «стирол», який в свою чергу виробляється з нафти. Скільки продуктів (товарів) виробляється з нафти, ми знаємо зі шкільної програми. Більш детальну інформацію про продукції, виробленої з сировини на основі нафти, можна знайти все в тому ж Інтернеті.

Міф №4

Пінопласт вбирає вологу. Беремо брусок пінопласту 100х100х100 мм, зважуємо його і записуємо результат. Потім занурюємо у воду на 24 години, дістаємо і знову зважуємо.  Отримуємо різницю не більше 1,5-2% . Проведіть такий експеримент з ватою. Результат становитиме понад 45% вологи. При цьому, матеріал втратить теплоізоляційні властивості на 80%. Цікавий факт, чи не правда? З’являється бажання задуматися…

Міф№5

Пінопласт не «дихає». Це питання для нас було довго тупиковим. До тих пір, поки наш партнер не підказав нам як це перевірити. Беремо лист пінопласту і старий пилосос. На нашу думку, не доцільно брати новий пилосос для проведення експериментів. Все ж краще старий. Але вибір за Вами. Так от, пінопласт ложем у ванній на воду, в пилососі заздалегідь переставляємо шланг на отвір, де відбувається видування повітря і притискаємо до листа пінопласту, якщо бульбашки пішли – значить дихає. Якщо ні, значить пилосос дуже старий!

Приміром, стверджують, що цегляні стіни дихають. А чому тоді в цегляних будинках, при використанні неякісних металопластикових вікон, які не мають вентиляційних каналів, запотівають вікна?

Загалом, з впевненістю можна сказати, що пінопласт є паропроникним  утеплювачем. Відмінною рисою паропроникності пінопласту є те, що вона не залежить від його ступеня спінювання і щільності пінополістиролу і завжди дорівнює 0.05 Мг/(м*год*Па), що приблизно еквівалентно паропроникності дерев’яного зрубу з сосни, ялини або дуба. Вікіпедія

Міф №6

Пінопласт не довговічний. Ну, про довговічність пінопласту ми вже писали на головній сторінці нашого сайту, присвяченій пінопласту. Єдине, що можна додати, так це те що, звичайно ж, довговічність збереження цілісності листів пінопласту залежить від якості його виробництва. На превеликий жаль, певний ряд вітчизняних виробників, в гонитві за економією, а значить і за збільшенням свого прибутку, не забезпечують належної якості пінопласту, ігноруючи при цьому вимоги ДСТУ. Від цього і з’являються у громадськості думки того, що пінопласт недовговічний, швидко руйнується. Дурні поради про те, що на фасад треба застосовувати пінопласт марки ПСБ-С-35, також відбувається з тієї причини, що важко знайти якісну марку пінопласту ПСБ-С-25. Але все ж є ряд виробників, які дорожать своєю репутацією.

Мабуть, єдиним природним чинником, здатним за тривалий час привести до ерозії пінопласту – є ультрафіолетове випромінювання. Простіше кажучи – сонячні промені.

P. S. Ніж утеплювати, «…думайте самі, вирішуйте самі…». Є норми ДБН, від яких в першу чергу і треба відштовхуватися. В залежності від типу споруди. Світова практика показує – ідеального утеплювача, що об’єднує всі бажані якості, не існує. Але пінопласт, серед всіх утеплювачів, не помітити неможливо.

Ми так любимо у всьому рівнятися на Європу! Євроремонти, євро вікна, євро розетки, євро стандарти… Так от, якщо для кого-то німці, поляки, чехи і т. д., показник – то вони більшою мірою утеплюють пінопластом! Хто був, той знає. Іншим рада! Не вірте нам, їдьте самі і подивіться. Крім переконливих фактів, помилуєтесь європейськими пам’ятками. Ну, треба ж коли-то на Світ подивитися!

Будуть слушні аргументи, а не на рівні «Пінопласт небезпечний, при пожежі виділяє задушливий газ, тому що його в цей момент гризуть мишки, а вони пробралися у нього з-за того, що його не можна вище якогось там поверху застосовувати, з тієї причини, що він вбирає вологу…», пишіть! З величезним задоволенням розглянемо Ваші думки, і постараємося дати об’єктивну відповідь.

Доставка

Умови доставки товару:

 

Доставка зі складу в м. Обухів при об’ємі до 18 м3 є платною та виконується перевізниками в зручний для Вас час, вартість доставки залежить від об’єму, ваги та відстані від складу до адреси доставки.

 

Безкоштовна доставка здійснюється власним транспортом компанії “Термопласт” при замовленні продукції обсягом понад 18 м³ по Києву, (вартість доставки в конкретні населені пункти необхідно уточнювати).

 

Самовивіз товару доступний з наступних складів:

м. Київ, вул. Академіка Бутлерова, 6, склад 15/1 (біля ст. метро Чернігівська) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 16-30 (крім святкових днів).

м. Обухів, Київська область, вул. Київська 127, (за навігаторм завод “Стиролоптфармторг”) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 (крім святкових днів) субота – за попереднім записом.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

+38 (044)599 02 93

+38 (063) 233 01 70

Оплата та повернення

Згідно ст. 8 та ст. 9 Закону України “Про захист прав споживачів” покупець має право повернути товар на протязі 14 днів, не враховуючи дня покупки.

 

Повернення можна оформити за умов:

– товар не був у експлуатації;

– збережено цілісність упаковки та товарний вигляд;

– при наявності документу який підтверджує оплату;

– товар не входить до списку, не підлягаючим обміну або поверненню затвердженим Кабінетом Міністрів України.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

(044) 599-02-93

(063) 233-01-70

(093) 015-65-33

X

Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

Корзина
Продовжити покупки Оформити замовлення