Товаров: 0
  • RUS
  • UKR

Геотекстиль для доріг: особливості застосування дорожнього геотекстилю в будівництві

Спеціалізовані геосинтетичні матеріали, використовуються в дорожньому будівництві настільки активно, що їх вже можна сміливо назвати невіддільним елементом даної сфери. Дорожній геотекстиль може застосовуватися як при будівництві нової дороги, так і при реконструкції старої.

Геотекстиль для дороги ділиться на окремі види, відмінності між ними полягають в способі виготовлення. Найпоширенішими вважаються термоскріплений і голкопробивний геотекстиль.

Дорожнє полотно повинно виділятися стійкістю до пошкоджень ззовні. Якщо його виконано по-справжньому якісно, ​​то для нього характерна еластичність і цілий перелік позитивних характеристик. Дорожній геотекстиль не схильний до гниття, експлуатуватися може протягом тривалого терміну, при впливі на нього хімічних елементів воно залишається незмінним, а тому може сміливо вважатися екологічно безпечним.

Використання геотекстилю дозволяє отримати в підсумки дорожнє покриття чудово якості при істотній економії, бо в цьому випадку потрібно набагато менше сипучого матеріалу, наприклад, щебеню, який виступає в якості амортизируючої подушки.

Тонкощі застосування геотекстилю в облаштуванні та реставрації доріг

Для того щоб зрозуміти, чому окремі траси просто не витримують навантажень і стають непридатними до використання вже через пару сезонів, Вимагаючи повноцінного відновлення, слід спробувати розглянути конструкцію дороги в розрізі. Спочатку використовується підставу у вигляді ґрунту, на якій укладений шар піску. Далі застосовується шар щебінки, і вже на неї укладається асфальтове покриття.

Після здачі дороги в експлуатацію та відкриття трафіку всі верстви беруть на себе навантаження рівноцінно, внаслідок чого щебінка продавлює пісок і відправляється в нижні шари. У свою чергу, пісок перемішується як з щебенем, так і з грунтом, внаслідок чого утворюються порожнечі, що призводить до деформації полотна в цілому. Саме так з’являються колії, а з часом вони можуть перетворитися в справжні провали, які як раз призводять до руйнування асфальту.

Використання геотекстилю при облаштуванні доріг дозволяє виключити перелічені процеси повністю. Таке рішення особливо актуально, якщо основа вийшла недостатньо стійким, що буває нерідко.

Особливості укладання дорожнього геотекстилю

дорожній геотекстильБезпосередньо процес монтажу геотекстилю заслуговує на особливу увагу. У дорожньому будівництві використовується власна технологія укладання. На перший погляд, вона відрізняється простотою, однак на практиці вимагає граничної уваги і досвіду. В першу чергу, потрібно визначитися з маркою використовуваного полотна, від того, яким буде дорожній геотекстиль, безпосередньо залежить в результаті функціонал майбутньої дороги. Зокрема, мова йде про облаштування дренажу, а також армування і поділі підстави.

В першу чергу, ліквідується верхній шар асфальту, щебеню і піску, внаслідок чого дорога очищається до ґрунту. У цей момент при необхідності її завжди можна розширити. Якщо по краях старої дороги розташовувалася лісосмуга, необхідно додатково видалити коріння дерев. Підготовлене таким чином основу ретельно трамбується для того, щоб то нерівності, які не були усунені відразу, не стали в підсумки передумовою недостатню якість покриття.

Наступний етап – розкочування геосинтетики. Такі матеріали зазвичай застосовуються комплексно. Йдеться про поєднання геотекстилю, георешітки і об’ємної георешітки, що дозволяють укріпити схил узбіччя. Геотекстиль для дорожніх робіт поставляється на об’єкт скрученим в рулон, таким чином монтувати його виходить набагато простіше. Залежно від обраного ступеня щільності установку полотна можна виконати вручну чи з допомогою спецтехніки.

Весь процес розкочування повинен контролюватися з особливою ретельністю, важливо відстежувати, щоб на поверхні не було складок. Далі полотно кріпиться з боків і між собою, для цієї мети рулони слід розгортати спочатку з нахлистом, це дозволить виключити наявність щілин. Для кріплення геополотна використовуються нагель. Далі на отримане покриття укладається подушка з піску і щебеню. Його в цьому випадку потрібно набагато менше, ніж при облаштуванні дороги без геотекстилю.

Доставка

Умови доставки товару:

 

Доставка зі складу в м. Обухів при об’ємі до 18 м3 є платною та виконується перевізниками в зручний для Вас час, вартість доставки залежить від об’єму, ваги та відстані від складу до адреси доставки.

 

Безкоштовна доставка здійснюється власним транспортом компанії “Термопласт” при замовленні продукції обсягом понад 18 м³ по Києву, (вартість доставки в конкретні населені пункти необхідно уточнювати).

 

Самовивіз товару доступний з наступних складів:

м. Київ, вул. Академіка Бутлерова, 6, склад 15/1 (біля ст. метро Чернігівська) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 16-30 (крім святкових днів).

м. Обухів, Київська область, вул. Київська 127, (за навігаторм завод “Стиролоптфармторг”) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 (крім святкових днів) субота – за попереднім записом.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

+38 (044)599 02 93

+38 (063) 233 01 70

Оплата та повернення

Згідно ст. 8 та ст. 9 Закону України “Про захист прав споживачів” покупець має право повернути товар на протязі 14 днів, не враховуючи дня покупки.

 

Повернення можна оформити за умов:

– товар не був у експлуатації;

– збережено цілісність упаковки та товарний вигляд;

– при наявності документу який підтверджує оплату;

– товар не входить до списку, не підлягаючим обміну або поверненню затвердженим Кабінетом Міністрів України.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

(044) 599-02-93

(063) 233-01-70

(093) 015-65-33

X

Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

Корзина
Продовжити покупки Оформити замовлення