Про компанію


Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Компанія «Термопласт» є виробником пінопласту в м. Києві з 2001 р. На сьогоднішній день наш колектив складається із співробітників, кожен з яких є кваліфікованим спеціалістом в цій галузі. Ось вже багато років ми виробляємо пінопласт, суворо витримуючи норми ДСТУ, а якість матеріалу підтверджено відповідними документами. За цей час основними замовниками нашої продукції стали провідні будівельні компанії в області зовнішнього утеплення фасадів, чиї роботи можна побачити в м. Києві та інших містах України, або в фотогалереї. А також приватні особи і торговельні організації. Завдяки вище перерахованим фактам і вмінню чітко розуміти бажання наших клієнтів, ми змогли завоювати бездоганну репутацію і довіру, що дозволяє нам впевнено утримувати свої позиції на будівельному ринку не тільки м. Києва, а й Україну в цілому.

Основними видами нашої продукції є:

Гранула пінопласта

  • Вспінена гранула - отримана методом спінювання полістиролу.
  • Дроблений пінопласт - це матеріал отриманий методом дроблення чистих виробничих відходів нашого пінопласту.

Оброблена гранула

Спінені гранули полістиролу, оброблені адгезивною комплексною добавкою. Це сприяє рівномірному розподілу гранул в розчині цементу для приготування полістиролбетону, який не містить піску, і може бути різної щільності.

Термоблок

Він же пінопластовий або пінополістирольний блок (нез'ємна опалубка).

Розмір нашого блоку: 1200х250х250 мм

Екструдований пінополістирол

Теплоізоляційний матеріал - ТЕХНОПЛЕКС XPS - це високоякісний екструдований (екструзійний) пінополістирол, вироблений на заводах Корпорації «ТехноНІКОЛЬ». 

Будівельні матеріали, та матеріали для зовнішнього утеплення

Утеплення фасадів пінопластом: комплектуємо фасад усіма необхідними матеріалами, які представлені нижче. Або іншими під замовлення.

Найбільш поширеним видом зовнішнього утеплення будинків є утеплення методом «скріпленої теплоізоляції».

Геотекстиль

  • Геотекстиль – геосинтетичний поліефірний матеріал у вигляді нетканого полотна, яке виготовляється голкопробивним способом. 
  • запобігає перемішування ґрунту і насипного матеріалу
  • зменшує деформацію дорожнього покриття
  • виконує важливу функцію – дренаж і фільтрація
  • розвантажує несучі конструкції

Спіненій поліетилен (ВПЕ)

Спінений поліетилен (ВПЕ) «TEPLOIZOL S» - універсальний будівельний гідро-звуко-вібро-тепло ізоляційний матеріал. Його закрита комірчаста структура має вкрай низьку гігроскопічність, завдяки чому практично не вбираючи вологу. Спінений поліетилен (ВПЕ) має чудову здатність до звукопоглинання, що дозволяє використовувати його в якості звукоізоляції.

Теплоаудит та Енергоаудит (Тепловізійне обстеження)

Теплоаудит - це діагностика стану огороджувальних конструкцій (фасад, покрівля і т.д.), теплових систем будівлі (тепла підлога, радіатори опалення ), електрообладнання та ін. 

Тепловізійне обстеження дозволяє виявити такі місця тепловтрат, як містки холоду, порушення теплоізоляційного шару, проникнення вологи через стики і т.д. 

Завдяки теплоаудиту, також можна виявити приховану цвіль (грибок), дефекти водяної теплої підлоги, «пробку» в водяних системах опалення та багато інших проблем у побуті, у легкій і важкій промисловості.


Пінопласт від виробника, пінопласт ціна, купити пінопласт, 

пінопласт виробництво. Телефонуйте! Замовляйте: 
+38 (044) 599-02-93
+38 (044) 501-89-58