Компанія ТЕРМОПЛАСТ проводить комплексний Енергоаудит (він же енергетический аудит, енергетичне обстеження) торговельних комплексів (ТК, ТРК тощо), різних промислових комплексів, офісних будівель, а також приватних будинків (котеджів) та висотних будинків.

Енергоаудит — проводиться фахівцями енергетичне обстеження, яке ведеться за особистою ініціативою покупця паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР).

Енергетичне обстеження дозволить Вам в повній мірі перевірити наступні види конструкцій: зовнішні стіни, всі без винятку перекриття та огороджувальні конструкції, які включають в себе ще й світлопрозорі складові, проблемні горищні та стельові перекриття, двері, цоколь. Також проводиться аналіз всіх присутніх інженерних систем, таких як: вентиляційна система, система кондиціонування, освітлення, опалення та інші.

energoaudit.jpgГоловна мета енергоаудиту – це оцінка ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів, а також конкретна розробка найбільш ефективних, економічно обґрунтованих заходів, які приведуть до зниження витрат, як великих підприємств, так і дрібніших, в тому числі, це стосується житлових приміщень.

Також, енергоаудит дає нам відповіді на численні запитання:

  • Де безпосередньо, яким чином, ну і природно, з якої ж причини у Вас неефективно витрачається енергія (тепло, вода, або ж електроенергія)?

  • Наскільки неефективно (кількісний показник) витрачається енергія, критично це для Вас зараз або ж у найближчій перспективі?

  • Які заходи можливо зробити для збільшення енергоефективності?

  • Яка приблизна ціна таких заходів?

  • Як розставити пріоритетність проведення даних заходів по заощадженню енергії при обмеженому бюджеті?

energoaudit_otchet1.jpgРезультати роботи енергоаудиторів дозволяють підприємству отримати наочну, фактичну картину енергозабезпечення виробництва на конкретному етапі його розвитку, представлять експертну оцінку потенціалу енергозбереження, а також вкажуть на основні напрямки заощадження енергії.

Ми гарантуємо високу якість проведення всіх робіт, пов'язаних з виконанням енергоаудиту, індивідуальний підхід до кожного замовника, за досить низькою ціною. Для виконання максимального спектра завдань у галузі енергетичного обстеження об'єкта, компанія ТЕРМОПЛАСТ використовує лише прогресивне, зарубіжне тепловізійне і допоміжне обладнання. Завдяки багаторічному, практичного досвіду, наші співробітники застосовують різноманітні методики, які при цьому відповідають діючим ДСТУ, що дає нам можливість виконання всіх робіт в найкоротші терміни.

energoaudit_otchet.jpgСертифіковані фахівці нашої фірми проведуть енергоаудит Вашого об'єкта, в строго обумовлені терміни, максимально якісно і швидко. Ви отримаєте комплексний звіт, з якісними технічними рекомендаціями, за вигідною ціною, заощадивши при цьому Ваш час!

Ми, будучи так само виробничою компанією, як ніхто інший, знаємо і розуміємо, що в промисловості, час коштує великих грошей.

Статті.