Ціни на тепловізійне обстеження

Вартість робіт по тепловізійної зйомки об'єктів, електрообладнання й комунікацій.

Лазні/SPA-комплекси

КІЛЬКІСТЬ ПОВЕРХІВ ЗЙОМКА + ЗВІТ* EXRESS + ФОТО (E-MAIL)**
1 500 400
2 600 500

Транспортні витрати - за межі Києва - 3,00 грн/км (в один бік)

* - «Зйомка + звіт» - На Ваш об'єкт приїжджає енергоаудитора з приладом-тепловізором TESTO 875-2i для неруйнівного контролю стану будівельних конструкцій. Проводиться тепловізійне дослідження зовні і всередині будівлі (2-3 години). Протягом 2-х робочих днів Ви отримуєте по e-mail Звіт, складений сертифікованими фахівцями компанії «ТЕРМОПЛАСТ». У Звіті Ви знайдете фотографії та термограми «проблемних» місць об'єкта, буде вказана їх критичність; також будуть вказані місця потенційного виникнення вогкості, грибка, плісняви. У Звіті буде надано загальний висновок про стан будівлі в розділі «Теплотехніка. Енергоефективність». Друкований варіант звіту також буде доступний через 3 робочих дня в офісі компанії «ТЕРМОПЛАСТ».

** - «Express + фото (e-mail)» - На Ваш об'єкт приїжджає енергоаудитора з приладом-тепловізором TESTO 875-2i для неруйнівного контролю стану будівельних конструкцій. Проводиться тепловізійне дослідження зовні і всередині будівлі (2-3 години) в присутності Вас або Вашого представника проводиться огляд і демонстрація на екрані приладу «критичних, дефектних і проблемних» місць. Отримані знімки і термограми будуть вислані Вам на електронну пошту протягом наступного робочого дня.

*** - В Звіт не входять практичні рекомендації з ліквідації дефектів. Фахівці ПП «ТЕРМОПЛАСТ» мають великий ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД з комплексної теплової санації будівель та за окрему плату можуть надати рекомендації з підвищення енергоефективності Вашої лазні/оздоровчого комплексу.