Товаров: 0
  • RUS
  • UKR

Енергетичний сертифікат

 

Згідно із «Законом про енергетичну ефективність будівель» складено певний перелік об’єктів будівництва, які в обов’язковому порядку повинні отримати енергетичний сертифікат. До цього переліку включені:

  • усі будівлі, які перебувають на стадії нового будівництва, капремонту або ж реконструкції та за класом наслідків належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками відповідно до «Закону України про містобудівну діяльність»;
  • усі будівлі державної власності з опалювальною площею понад 250 квадратних метрів, які часто відвідують громадяни
  • будівлі з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, у всіх приміщеннях яких розташовані органи місцевого самоврядування (у разі здійснення ними термомодернізації);
  • будівлі, в яких термомодернізація здійснюється за наявності державної підтримки  та яка має наслідком досягнення класу енергетичної ефективності будівлі не нижче мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівлі.

Отже, давайте розглянемо, чим є енергетичний сертифікат будівлі. Це документ із декількох сторінок, у якому відображений рівень енергоефективності та наявні характеристики як огороджувальних конструкцій, так й інженерних мереж. Приклад енергетичного сертифікату Ви можете переглянути у нас на сайті.


Як відомо, за аналогією із різноманітним обладнанням енергосертифікат відображає різні класи енергоефективності – від А до G. Чим далі ми від класу А, тим більше будівля споживатиме енергії на опалення, охолодження та приготування гарячої води.

На сторінці 1 також відображаються основні показники:  місце розташування,опалювальна площа та кількість споживання енергії на квадратний метр площі.

На сторінці 2 відображаються показники огороджувальних конструкцій, основними з яких є термічний опір і площа, та наводиться опис фактичного стану цих конструкцій.

Далі можна розглянути питомі показники на квадратний метр по розбивці на різні статті енергоспоживання – опалення, вентиляцію, ГВП тощо. Все це представлено і у вигляді діаграми.

Тому якщо вам потрібно розробити енергетичний сертифікат, звертайтеся до нас – ми завжди готові надати будь-яку необхідну допомогу.

Ціновий діапазон розробки енергосертифікатів:

  • дитячі заклади, загальноосвітні школи: 8 000 – 10 000 грн.
  • лікарні, готелі 9 000 – 11 000 грн.
  • житлові багатоквартирні будівлі 9 000 – 11 000 грн.
  • комерційні заклади (ресторани, торгові центри тощо) 10 000 – 12 000 грн.

Аналіз – Енергопаспорт, Енергетичний сертифікат.pdf

Енергетичний сертифікат приклад.pdf

Доставка

Умови доставки товару:

 

Доставка зі складу в м. Обухів при об’ємі до 18 м3 є платною та виконується перевізниками в зручний для Вас час, вартість доставки залежить від об’єму, ваги та відстані від складу до адреси доставки.

 

Безкоштовна доставка здійснюється власним транспортом компанії “Термопласт” при замовленні продукції обсягом понад 18 м³ по Києву, (вартість доставки в конкретні населені пункти необхідно уточнювати).

 

Самовивіз товару доступний з наступних складів:

м. Київ, вул. Академіка Бутлерова, 6, склад 15/1 (біля ст. метро Чернігівська) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 16-30 (крім святкових днів).

м. Обухів, Київська область, вул. Київська 127, (за навігаторм завод “Стиролоптфармторг”) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 (крім святкових днів) субота – за попереднім записом.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

+38 (044)599 02 93

+38 (063) 233 01 70

Оплата та повернення

Згідно ст. 8 та ст. 9 Закону України “Про захист прав споживачів” покупець має право повернути товар на протязі 14 днів, не враховуючи дня покупки.

 

Повернення можна оформити за умов:

– товар не був у експлуатації;

– збережено цілісність упаковки та товарний вигляд;

– при наявності документу який підтверджує оплату;

– товар не входить до списку, не підлягаючим обміну або поверненню затвердженим Кабінетом Міністрів України.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

(044) 599-02-93

(063) 233-01-70

(093) 015-65-33

X

Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

Корзина
Продовжити покупки Оформити замовлення