• RUS
  • UKR

Енергетичний сертифікат

 

Згідно із «Законом про енергетичну ефективність будівель» складено певний перелік об’єктів будівництва, які в обов’язковому порядку повинні отримати енергетичний сертифікат. До цього переліку включені:

  • усі будівлі, які перебувають на стадії нового будівництва, капремонту або ж реконструкції та за класом наслідків належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками відповідно до «Закону України про містобудівну діяльність»;
  • усі будівлі державної власності з опалювальною площею понад 250 квадратних метрів, які часто відвідують громадяни
  • будівлі з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, у всіх приміщеннях яких розташовані органи місцевого самоврядування (у разі здійснення ними термомодернізації);
  • будівлі, в яких термомодернізація здійснюється за наявності державної підтримки  та яка має наслідком досягнення класу енергетичної ефективності будівлі не нижче мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівлі.

Отже, давайте розглянемо, чим є енергетичний сертифікат будівлі. Це документ із декількох сторінок, у якому відображений рівень енергоефективності та наявні характеристики як огороджувальних конструкцій, так й інженерних мереж. Приклад енергетичного сертифікату Ви можете переглянути у нас на сайті.


Як відомо, за аналогією із різноманітним обладнанням енергосертифікат відображає різні класи енергоефективності – від А до G. Чим далі ми від класу А, тим більше будівля споживатиме енергії на опалення, охолодження та приготування гарячої води.

На сторінці 1 також відображаються основні показники:  місце розташування,опалювальна площа та кількість споживання енергії на квадратний метр площі.

На сторінці 2 відображаються показники огороджувальних конструкцій, основними з яких є термічний опір і площа, та наводиться опис фактичного стану цих конструкцій.

Далі можна розглянути питомі показники на квадратний метр по розбивці на різні статті енергоспоживання – опалення, вентиляцію, ГВП тощо. Все це представлено і у вигляді діаграми.

Тому якщо вам потрібно розробити енергетичний сертифікат, звертайтеся до нас – ми завжди готові надати будь-яку необхідну допомогу.

Ціновий діапазон розробки енергосертифікатів:

  • дитячі заклади, загальноосвітні школи: 8 000 – 10 000 грн.
  • лікарні, готелі 9 000 – 11 000 грн.
  • житлові багатоквартирні будівлі 9 000 – 11 000 грн.
  • комерційні заклади (ресторани, торгові центри тощо) 10 000 – 12 000 грн.

Аналіз – Енергопаспорт, Енергетичний сертифікат.pdf

Енергетичний сертифікат приклад.pdf

X

Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!