Товаров: 0
  • RUS
  • UKR

Енергоаудит

Компанія ТЕРМОПЛАСТ проводить комплексний Енергоаудит (він же енергетический аудитенергетичне обстеження) торговельних комплексів (ТК, ТРК тощо), різних промислових комплексів, офісних будівель, а також приватних будинків (котеджів) та висотних будинків.

Енергоаудит — проводиться фахівцями енергетичне обстеження, яке ведеться за особистою ініціативою покупця паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР).

Енергетичне обстеження дозволить Вам в повній мірі перевірити наступні види конструкцій: зовнішні стіни, всі без винятку перекриття та огороджувальні конструкції, які включають в себе ще й світлопрозорі складові, проблемні горищні та стельові перекриття, двері, цоколь. Також проводиться аналіз всіх присутніх інженерних систем, таких як: вентиляційна система, система кондиціонування, освітлення, опалення та інші.

Головна мета енергоаудиту – це оцінка ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів, а також конкретна розробка найбільш ефективних, економічно обґрунтованих заходів, які приведуть до зниження витрат, як великих підприємств, так і дрібніших, в тому числі, це стосується житлових приміщень.

Також, енергоаудит дає нам відповіді на численні запитання:

  • Де безпосередньо, яким чином, ну і природно, з якої ж причини у Вас неефективно витрачається енергія (тепло, вода, або ж електроенергія)?

  • Наскільки неефективно (кількісний показник) витрачається енергія, критично це для Вас зараз або ж у найближчій перспективі?

  • Які заходи можливо зробити для збільшення енергоефективності?

  • Яка приблизна ціна таких заходів?

  • Як розставити пріоритетність проведення даних заходів по заощадженню енергії при обмеженому бюджеті?

Результати роботи енергоаудиторів дозволяють підприємству отримати наочну, фактичну картину енергозабезпечення виробництва на конкретному етапі його розвитку, представлять експертну оцінку потенціалу енергозбереження, а також вкажуть на основні напрямки заощадження енергії.

Ми гарантуємо високу якість проведення всіх робіт, пов’язаних з виконанням енергоаудиту, індивідуальний підхід до кожного замовника, за досить низькою ціною. Для виконання максимального спектра завдань у галузі енергетичного обстеження об’єкта, компанія ТЕРМОПЛАСТ використовує лише прогресивне, зарубіжне тепловізійне і допоміжне обладнання. Завдяки багаторічному, практичного досвіду, наші співробітники застосовують різноманітні методики, які при цьому відповідають діючим ДСТУ, що дає нам можливість виконання всіх робіт в найкоротші терміни.

Сертифіковані фахівці нашої фірми проведуть енергоаудит Вашого об’єкта, в строго обумовлені терміни, максимально якісно і швидко. Ви отримаєте комплексний звіт, з якісними технічними рекомендаціями, за вигідною ціною, заощадивши при цьому Ваш час!

Ми, будучи так само виробничою компанією, як ніхто інший, знаємо і розуміємо, що в промисловості, час коштує великих грошей.

Доставка

Умови доставки товару:

 

Доставка зі складу в м. Обухів при об’ємі до 18 м3 є платною та виконується перевізниками в зручний для Вас час, вартість доставки залежить від об’єму, ваги та відстані від складу до адреси доставки.

 

Безкоштовна доставка здійснюється власним транспортом компанії “Термопласт” при замовленні продукції обсягом понад 18 м³ по Києву, (вартість доставки в конкретні населені пункти необхідно уточнювати).

 

Самовивіз товару доступний з наступних складів:

м. Київ, вул. Академіка Бутлерова, 6, склад 15/1 (біля ст. метро Чернігівська) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 16-30 (крім святкових днів).

м. Обухів, Київська область, вул. Київська 127, (за навігаторм завод “Стиролоптфармторг”) в будні дні: з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 (крім святкових днів) субота – за попереднім записом.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

+38 (044)599 02 93

+38 (063) 233 01 70

Оплата та повернення

Згідно ст. 8 та ст. 9 Закону України “Про захист прав споживачів” покупець має право повернути товар на протязі 14 днів, не враховуючи дня покупки.

 

Повернення можна оформити за умов:

– товар не був у експлуатації;

– збережено цілісність упаковки та товарний вигляд;

– при наявності документу який підтверджує оплату;

– товар не входить до списку, не підлягаючим обміну або поверненню затвердженим Кабінетом Міністрів України.

 

Для уточнення питань оплати та організації доставки замовлення звертайтесь до наших менеджерів по телефону:

(044) 599-02-93

(063) 233-01-70

(093) 015-65-33

X

Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

Корзина
Продовжити покупки Оформити замовлення