• RUS
  • UKR

Енергоаудит

Компанія ТЕРМОПЛАСТ проводить комплексний Енергоаудит (він же енергетический аудитенергетичне обстеження) торговельних комплексів (ТК, ТРК тощо), різних промислових комплексів, офісних будівель, а також приватних будинків (котеджів) та висотних будинків.

Енергоаудит — проводиться фахівцями енергетичне обстеження, яке ведеться за особистою ініціативою покупця паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР).

Енергетичне обстеження дозволить Вам в повній мірі перевірити наступні види конструкцій: зовнішні стіни, всі без винятку перекриття та огороджувальні конструкції, які включають в себе ще й світлопрозорі складові, проблемні горищні та стельові перекриття, двері, цоколь. Також проводиться аналіз всіх присутніх інженерних систем, таких як: вентиляційна система, система кондиціонування, освітлення, опалення та інші.

Головна мета енергоаудиту – це оцінка ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів, а також конкретна розробка найбільш ефективних, економічно обґрунтованих заходів, які приведуть до зниження витрат, як великих підприємств, так і дрібніших, в тому числі, це стосується житлових приміщень.

Також, енергоаудит дає нам відповіді на численні запитання:

  • Де безпосередньо, яким чином, ну і природно, з якої ж причини у Вас неефективно витрачається енергія (тепло, вода, або ж електроенергія)?

  • Наскільки неефективно (кількісний показник) витрачається енергія, критично це для Вас зараз або ж у найближчій перспективі?

  • Які заходи можливо зробити для збільшення енергоефективності?

  • Яка приблизна ціна таких заходів?

  • Як розставити пріоритетність проведення даних заходів по заощадженню енергії при обмеженому бюджеті?

Результати роботи енергоаудиторів дозволяють підприємству отримати наочну, фактичну картину енергозабезпечення виробництва на конкретному етапі його розвитку, представлять експертну оцінку потенціалу енергозбереження, а також вкажуть на основні напрямки заощадження енергії.

Ми гарантуємо високу якість проведення всіх робіт, пов’язаних з виконанням енергоаудиту, індивідуальний підхід до кожного замовника, за досить низькою ціною. Для виконання максимального спектра завдань у галузі енергетичного обстеження об’єкта, компанія ТЕРМОПЛАСТ використовує лише прогресивне, зарубіжне тепловізійне і допоміжне обладнання. Завдяки багаторічному, практичного досвіду, наші співробітники застосовують різноманітні методики, які при цьому відповідають діючим ДСТУ, що дає нам можливість виконання всіх робіт в найкоротші терміни.

Сертифіковані фахівці нашої фірми проведуть енергоаудит Вашого об’єкта, в строго обумовлені терміни, максимально якісно і швидко. Ви отримаєте комплексний звіт, з якісними технічними рекомендаціями, за вигідною ціною, заощадивши при цьому Ваш час!

Ми, будучи так само виробничою компанією, як ніхто інший, знаємо і розуміємо, що в промисловості, час коштує великих грошей.

X

Дякуємо за Вашу заявку!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!